Maltepe Huzurevi – Bakımevi


Yaşlılarımızın sağlıklı, keyifli ve kaliteli vakit geçirmesi hedeflerimizin başındadır. Verdiğimiz hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile İkinci Bahar ailesi olarak rüştümüzü ispat ettiğimize inanıyoruz. Yaşlı bakımı konusunda uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde önceliğimiz her zaman yaşlılarımız ve ailelerimiz olmuştur. Bakım hizmetlerimizin içerisinde misafir ettiğimiz yaşlılarımızın ve siz yakınlarımızın isteklerini her zaman göz önünde bulundurmaktayız.

Maltepe Huzurevi ya da bakımevi gibi yerlerde en çok merak edilen çalışanların kişilere nasıl davrandığıdır. Biz işimizi seven ekip olarak yaşlılarımızı en rahat ettirecek şekilde ve sağlıklarını en iyiye götürecek şekilde hizmetlerimizi şekillendirdik. Hacettepe Üniversitesi mezunları olarak yaşlılarımızın güzel ve sağlıklı vakit geçirmesini hedefleyerek çıktığımız bu yolda sizlerin istekleri doğrultusunda birçok alanda kendimizi geliştirdik ve sizler için en uygun ortamı hazırladık.

Huzurevi hizmetimizin yanı sıra verdiğimiz hizmetler ile de yaşlılarımızın bakım sürecini iyileştirmekteyiz. Değerli yaşlılarımızın raporlarının takibi, ilaçlarının temini gibi konuları da takip etmekteyiz. Ayrıca sadece uzun vadede değil, kısa vadede de hizmetlerimiz vardır. Ameliyat sonrası bakım hizmeti, ailelerin tatil dönemlerinde istedikleri bakımevi hizmetlerini de vermekteyiz.

Huzurevi dışında verdiğimiz hizmetlere bazı hastalıklara sahip yaşlılarımızın bakımını da yapmaktayız. Alzheimer, demans, burundan beslenen, felçli ve Parkinson gibi rahatsızlıkları olan yaşlılarımızın tüm bakımını da uzman ekibimiz ile yapmaktayız. Tüm dünyadaki yenilenen bakım hizmetlerini de yakından takip ederken en kaliteli hizmeti sizlere getirmekteyiz.

Maltepe Huzurevi – Bakımevi Hizmetlerimiz

• Ameliyat sonrası bakım
• Kısa süreli bakım hizmeti
• İlaç temini ve raporların kontrolü
• El – ayak temizliği, ağız temizliği
• Alt temizliği ve vücut banyoları
• Çamaşır, ütü ve kuaförlük hizmetleri ve bunun gibi birçok hizmetimiz mevcuttur.

Tüm hizmetlerimizi şefkat ve anlayış ile yapıyor ve işimizi çok seviyoruz. Maltepe huzurevi – bakımevi olarak gerekli olan tüm hizmetler tarafımızca mevcut olup değerli yaşlılarımızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. ‘’Aileniz, ailemiz.’’ politikamız ile çıktığımız yolda sevgimiz ve uzmanlığımız ile devam etmekteyiz. Aklınızdaki tüm sorular için bizleri arayabilirsiniz.