Anadolu Yakası Huzurevi


Bakım evlerinin devlet ya da özel olması arasında oldukça fazla kalite farkı bulunmaktadır. Özel huzur evleri bünyesinde bulunan doktor, hemşire ve fizik tedavi uzmanı 7/24 hizmeti ile sevdiklerinize kendini evinde hissettirmek için vardır. İkinci bahar huzur evi bünyesinde gerekli hizmetlerin hepsi tam olmak ile birlikte şubelere ulaşımı da oldukça kolaydır. Anadolu yakası huzur evimiz konumu gereği ulaşımı kolay bölgelerden birindedir.

İstanbul içerisinde yaşayan kişiler için ziyareti kolay olması için Anadolu yakasındaki huzur evleri en çok tercih edilenlerdendir. Merkezi konumda yer alan huzur ve bakım evimiz yaşlılarınızı istediğiniz zaman ziyaret fırsatını sizlere sunmaktadır.

Dilerseniz özel araba dilerseniz de toplu taşıma ile ulaşımınızın kolay olması seçeceğiniz huzur evinde önemli faktörlerdendir. Anadolu yakasındaki huzur evi şubemiz ile ilgili detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanlarımız ile her konuğumuza özel diyet listelerimiz, hasta bakımı hizmetimiz 7/24 hizmet vermekteyiz. Sürekli takip edilen program sistemimiz sayesinde yaşlılarımıza Anadolu yakası huzur evi şubemizde de gerekli ilgiyi göstermekteyiz.

Tüm hizmetlerin yanı sıra sevdiklerini bizlere emanet eden ailelerin diğer istediği ise istedikleri zaman ziyaret edebilmeleridir. İstanbul’un kalabalığından uzaklaşıp aynı zamanda da merkezi yerde olmasını hedeflediğimiz Anadolu yakası huzur evi şubelerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Tüm şubelerimizdeki hizmetlerin aynı olduğunun garantisini vermekteyiz. Bunun yanı sıra size uygun olması için şubelerimizi de arttırmaya çalışmaktayız. 20 yılı aşkın süren deneyimimiz ve meslek aşkımız ile sizlerin için en iyisini yapıyoruz. Ve yapmaya da devam edeceğiz. Sizler de bizi ve hizmetlerimizi daha yakından görmek isterseniz Anadolu yakası huzur evi şubelerimizi ziyaret edebilir ve gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kalitemizin ve hizmetimizin tüm şubelerinde arkasındayız. Ve sizleri de karar sürecinizi hızlandırmak için bekliyoruz. Yaşlılarınızı güven ile bırakabileceğiniz, en kaliteli hizmetlerden yararlanmasını sağlayacağınız aynı zamanda da istediğiniz zaman kolayca ulaşabileceğiniz Anadolu yakası huzur evi şubelerimiz hizmetinizdedir. Bilgi için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.